Hloubková analýza pleti

Ve své praxi kombinuji anamnézu jistých velmi důležitých, pravidelných činností a periodicky se opakujících zvyků svých klientů s vizuálním korelátem povrchové analýzy viditelných partií těla – pleti, vlasů, krku, dekoltu, rukou a nehtů (pokud nejsou ukryté pod gelovými). Určím tak somatotyp svého klienta, metabolický typ, identifikuji rizikové faktory jdoucí proti „zdraví a kráse“, předpoklad antioxidační kapacity a ochrany buněk, dominanci jednoho ze dvou vegetativních systémů (sympatického či parasympatického), hydrataci, celého organismu a tedy i pleti a velmi pozorně si všímám známek, které svědčí o absenci důležitých prvků, které krásná pleť a vlasy vyžadují (vitamíny, minerály, kolagen…)

Potom podrobím své klienty bezbolestné a neinvazivní hloubkové analýze pleti a hřbetu rukou přístrojem S A M (Skin Analysing Magnifier – více v samostatném odkazu), který potvrdí či zkoriguje moje předchozí poznatky a domněnky, a navíc zcela přesně ukáže v hlubokých a zatím neviditelných vrstvách kůže problémy, které by se projevily za měsíc, rok či za několik let.

To vše dovedu nejen diagnostikovat, ale také správně interpretovat. Navrhnu potřebná řešení ke korekci a vymizení současných problémů pleti, kůže, vlasů a nehtů nebo analogicky stejně nabídnu doporučení k odvrácení těch problémů, které teprve v zárodku ukázala hloubková analýza. Někdy si pomáhám i vlasovou analýzou a testem genetické typologie.

Budete překvapeni, jak po komplexní korekci všech nežádoucích faktorů, které negativně ovlivňují krásu vaší pleti, vlasů, nehtů, eventuálně kůže dekoltu a rukou, omládnete, zazáříte a oslníte znovu svět svojí přirozenou krásou.